Inteligentne włączniki

Inteligentne włączniki to kategoria produktów, która pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, zaworami, zegarami i innymi urządzeniami w inteligentnym domu. Dzięki inteligentnym włącznikom można zaprogramować różne sceny, harmonogramy i automatyzacje, aby dostosować oświetlenie i temperaturę do swoich preferencji i potrzeb. Inteligentne włączniki mogą współpracować z różnymi protokołami komunikacji, takimi jak WiFi, ZigBee czy Bluetooth, oraz z asystentami głosowymi, takimi jak Google Home czy Amazon Alexa.

W naszej ofercie znajdziesz inteligentne włączniki światła wifi, które pozwalają na sterowanie oświetleniem za pomocą smartfona lub pilota nous. Możesz wybrać inteligentny 1- lub 2-kanałowy włącznik światła ZigBee działa z przewodem neutralnym lub bez niego, który jest kompatybilny z większością żarówek LED i halogenowych. Jeśli chcesz kontrolować nie tylko oświetlenie, ale także inne urządzenia elektryczne, polecamy inteligentny przekaźnik łącznikowy ZigBee lub Włącznik Przekaźnik DOPUSZKOWY ZigBee.

Dla miłośników ogrodnictwa mamy inteligentny zegar nawadniania Bluetooth, który pozwala na ustawienie czasu i częstotliwości podlewania roślin za pomocą aplikacji mobilnej. A jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania do sterowania wszystkimi urządzeniami w domu, sprawdź nasz inteligentny pilot uniwersalny, który może obsługiwać telewizor, klimatyzator i wiele więcej.

Inteligentne włączniki to idealny sposób na podniesienie komfortu i bezpieczeństwa życia w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego produktu dla siebie.

Dołącz się do newslettera i
otrzymaj 5% na pierwsze zakupy
Dziękujęmy za zasubskrybowanie! Sprawdź swój e-mail, wysłaliśmy Ci kod promocyjny na zniżkę 5%