O nas

NOUS jest wiodącą europejską marką w dziedziniew dziedzinie technologii inteligentnego domu od 2014 roku. od 2014 roku.

Tworząc nasz produkt, przede wszystkim pragniemy, aby był on wysokiej jakości, i przy tym staramy się przewidzieć, jaki powinien być według Twoich oczekiwań!

Naszą główną specjalizacją są towary systemu IOT zarządzane przez domowych asystentów głosowych Google i Alexa. Nasze główne kierunki to oświetlenie, kamery bezpieczeństwa, czujniki, przełączniki i gniazdka. Ponadto jednym z kluczowych kierunków firmy NOUS jest gama produktów Tasmota. Możemy zaoferować szeroką gamę produktów Tasmota, takich jak gniazdka, przedłużacze, inteligentne moduły, przełączniki i inteligentne wyłączniki.

Naszym zdaniem, jedynie Ci, którzy naprawdę poświęcają się swojej sprawie, są w stanie odnieść prawdziwy sukces. Dla zespołu NOUS sukcesem jest Twój wybór na naszą korzyść!

Chcielibyśmy stać się częścią każdego domu i dawać codzienną przyjemność z korzystania z inteligentnych produktów NOUS. Dążymy do tego, aby Twoje życie było inteligentniejsze i wygodniejsze. Chcielibyśmy, abyś cieszył się zaawansowanymi nowymi technologiami NOUS, które wprowadzą inteligentne możliwości i komfort do Twojego życia.

Jesteśmy tu dla Ciebie, aby otworzyć nowe horyzonty inteligentnych technologii.

Dołącz się do newslettera i
otrzymaj 5% na pierwsze zakupy
Dziękujęmy za zasubskrybowanie! Sprawdź swój e-mail, wysłaliśmy Ci kod promocyjny na zniżkę 5%